ÇFARË BËJMË - Komponentët e parzmores së telit të automobilave

çfarë bëjmë ne

Ne fokusohemi në zinxhirin e furnizimit të industrive të telave të automobilave.Ne jemi prodhues dhe shitës me shumicë i komponentëve të parzmoreve të telave të automobilave, duke përfshirë strehët lidhëse, terminalet, vulat e telave, kutitë e siguresave, Mbrojtjen dhe mbështjelljen e kabllove, lidhjet dhe kapëset e kabllove, veglat e veglave dhe fiksimet e parzmoreve të telit, sistemet e tubave dhe nyjeve të prodhimit të dobët, etj. Ne bashkëpunojmë me markat botërore dhe me markat kineze OEM.Të gjitha pjesët janë të instaluara në markat kryesore të automobilave dhe modelet më të shitura të automjeteve.Dhe ne ofrojmë shërbimin e blerjes me një hap.Thjesht dërgoni atë që ju nevojitet dhe le të punojmë së bashku si partnerë.

Tabela epërmbajtjenpërkjo faqe

Nuk është e lehtë të prezantosh të gjitha aspektet e të gjitha materialeve dhe mjeteve të parzmoreve të automobilave, kështu që ne kemi përgatitur shumë informacione në këtë faqe për ju.Për t'u siguruar që mund të gjeni shpejt informacionin që dëshironi, ne kemi përgatitur këtë direktori të përmbajtjes që do të hidhet në vendndodhjen përkatëse kur të klikoni mbi të.

ProduktetKategoria

Linja jonë e produkteveështë shumë i gjerë, duke përfshirë të gjitha fazat e prodhimit të parzmoreve të automobilave.Ka pajisje dhe mjete prodhimi në fazën e përgatitjes së projektit dhe materiale të ndryshme në fazën e prodhimit të projektit.

Bëni Kuotim
TonaI koordinuarMarka

Ne ofrojmë marka të ndryshme për çdo lloj produkti.Vetëm markat me reputacion të lartë mund të hyjnë në sistemin tonë të furnitorëve.Këto marka përfshijnë markat kineze dhe markat jo-kineze si më poshtë:

 • Markat-Markat Kineze (4)
 • Markat-Markat Kineze (8)
 • Markat-Markat Kineze (2)
 • Markat-Markat Kineze (5)
 • Markat-hgkuy
 • Markat-Markat kineze (3)
 • Markat-Markat Kineze (7)
 • Markat-Markat Kineze (1)
 • Markat-FDJ
 • Markat-bytru
 • Markat-nbvcytf
 • Markat-nblej
 • Markat-kuyti
 • Markat-mhjgkiu
 • Markat-mbniuyt
 • Markat-mnbviuy
 • Markat-mhgiuy
 • Markat-jhgf
Pse US
 • ÇMIMI KONKURRUES

  ÇMIMI KONKURRUES

  Duke përfituar nga sistemi ynë i fuqishëm i blerjeve, inventari i madh dhe marrëdhëniet e mira me fabrikat, ne mund të ofrojmë çmime shumë konkurruese për klientët tanë.

 • BLERJE NË NJË NDALE

  BLERJE NË NJË NDALE

  Linja jonë e produkteve mbulon të gjitha proceset e prodhimit të telave të automobilave.Ju mund të blini pothuajse të gjitha produktet që ju nevojiten përmes nesh, në mënyrë që t'ju ndihmojmë të kurseni kohë dhe të blini koston e logjistikës.

 • SHITJE PERFEKTE PARASHITJE DHE SHËRBIM PAS SHITJES

  SHITJE PERFEKTE PARASHITJE DHE SHËRBIM PAS SHITJES

  Ne mund t'ju ndihmojmë të konfirmoni numrin e saktë të pjesëve dhe të ofrojmë cilësi të ndryshme për zgjedhjen tuaj.Dhe nëse keni ndonjë pyetje përpara shitjes ose pas shitjes, ne do t'ju kthejmë menjëherë.

 • MOSTRAT FALAS

  MOSTRAT FALAS

  Para porosisë zyrtare, ne do t'ju ofrojmë mostra për t'u testuar, dhe këto mostra janë falas.Në të njëjtën kohë, ne garantojmë dërgimin e mallrave plotësisht në përputhje me mostrat.

 • MOQ I VOGËL DHE DORGIMI ME KOHË

  MOQ I VOGËL DHE DORGIMI ME KOHË

  Ne mund të pranojmë porosi të vogla, madje edhe porosi të mostrës.Porosia e vogël duhet të dërgohet në përgjithësi 3-5 ditë pune.Koha e dërgimit të porosive detare është vetëm 20-45 ditë.Ne e kuptojmë se koha do të thotë jetë dhe shpejtësi.

 • KONTROLLI I CILËSISË DHE I KOSTOS

  KONTROLLI I CILËSISË DHE I KOSTOS

  Qëllimi i menaxhimit tonë të kostos dhe cilësisë është të fitojmë avantazh konkurrues afatgjatë dhe të qëndrueshëm, në mënyrë që të zhvillohet për një kohë të gjatë, ai bazohet në objektiva strategjikë afatgjatë.

Rrjedha e procesit&KOHËZGJATJA Vlerësimi

Bëni kërkesë (1 ditë)

Bëni kërkesë (1 ditë)

Bëni kërkesë (1 ditë)

Ju mund të na dërgoni listën tuaj të kërkesave me email, ose të zgjidhni atë që ju nevojitet nga faqja jonë e internetit dhe më pas të shtoni në shportën tuaj të blerjeve, më pas të na dërgoni mesazh së bashku me karrocën tuaj të blerjeve.Është më mirë të përshkruani kërkesën tuaj, të tilla si projekti juaj, kërkesa për markën ose cilësinë, sasia, koha e ofrimit etj.

Kontrollimi dhe kuotimi (1-5 ditë)

Kontrollimi dhe kuotimi (1-5 ditë)

Kontrollimi dhe kuotimi (1-5 ditë)

Ne do të konfirmojmë pjesët e sakta që ju nevojiten dhe do t'ju përgatisim listën tonë të çmimeve.Mund të na duhet të diskutojmë me ju për të sqaruar kërkesat tuaja për detaje.Zakonisht do të kalojë 1-2 ditë.Nëse ajo që morëm është një projekt i tërë, mund të ketë nevojë për më shumë kohë.

Konfirmimi i mostrave (1-10 ditë)

Konfirmimi i mostrave (1-10 ditë)

Konfirmimi i mostrave (1-10 ditë)

Ne do të mbledhim mostrat për kontrollin tuaj brenda 1-3 ditëve, dhe më pas do t'ju dërgojmë, koha e dorëzimit është zakonisht 3-7 ditë pune sipas distancës dhe afatit kohor të shërbimit të kompanisë ekspres.Nëse mund t'i konfirmojmë pjesët me Nr. dhe/ose fotot e pjesëve, nuk ka nevojë të dërgojmë më shumë mostra

Fatura e pagesës (1 ditë)

Fatura e pagesës (1 ditë)

Fatura e pagesës (1 ditë)

Pasi të konfirmohen detajet e Proforma Faturës nga ne të dy, ju lutemi shkoni në bankën tuaj lokale dhe rregulloni pagesën në përputhje me rrethanat.Dhe mos harroni të na jepni fletën tuaj bankare.

Prodhimi dhe paketimi (3-40 ditë)

Prodhimi dhe paketimi (3-40 ditë)

Prodhimi dhe paketimi (3-40 ditë)

Përgatitja e porosisë do të fillojë menjëherë pas pagesës suaj, ne mund ta përfundojmë atë dhe të bëjmë dorëzimin brenda 3-10 ditëve për porosinë e shpejtë dhe ajrore dhe 15-40 ditë për porosinë detare sipas sasisë tuaj të blerjes.

Transporti Ndërkombëtar (3-45 ditë)

Transporti Ndërkombëtar (3-45 ditë)

Transporti Ndërkombëtar (3-45 ditë)

Materialet dhe komponentët e parzmores së instalimeve elektrike do t'ju dërgohen me det, ajr ose korrier.Do t'i merrni brenda 15-35 ditësh për dërgesë detare, 5-10 ditë për dërgesë ajrore dhe 3-5 ditë për dërgesë me korrier (DHL, UPS, FDX, TNT, ARAMEX etj.).Na kontaktoni nëse keni nevojë për ndihmë në lidhje me dorëzimin.

KlientiVlerësime

 • Jam shumë i lumtur që punoj me ta.Ajo që më bëri më shumë përshtypje ishte se dikur na duheshin urgjentisht 1000 copë strehim dhe një terminal me një rrotull, që të dyja janë produkte të vogla dhe të lira.Megjithatë, furnitorët tanë të tjerë ose kishin çmime të larta ose nuk kishin stok.Vetëm ata, çmimi është më i miri, dhe mallrat i kanë dorëzuar të nesërmen.

  >>Më shumë
  Mohit Kumar

  Mohit Kumar

  Indi

  Specialist i blerjeve

 • Bashkëpunimi ynë ka zgjatur më shumë se tetë vjet.Për të qenë i sinqertë, ne kemi ndryshuar edhe furnitorë, por këto përvoja vetëm na tregojnë se ata janë zgjedhja jonë më e mirë.Ata nuk janë vetëm furnizuesi ynë, por edhe partneri ynë kryesor.

  >>Më shumë
  Ka një

  Ka një

  Egjipti

  Teknik

 • Ne jemi një kompani e vogël e prodhimit të parzmoreve të telit, e cila ka nevojë për shumë produkte.Shumica e nevojave të prokurimit janë porosi të shkurtra dhe porosi të vogla me frekuencë të lartë.Ata shpesh kryejnë porosi më shumë se sa pritej.Ofron mbështetje të madhe për përmirësimin e kënaqësisë së klientit tonë.Faleminderit!

  >>Më shumë
  Diego Gaona

  DIEGO GAONA

  Paraguaj

  Menaxher i përgjithshëm

 • Është fantastike të punosh me ta.Ka inventar të madh për zgjedhjen time.Ata gjithmonë veprojnë shpejt, pavarësisht nëse është një porosi e madhe apo një porosi e vogël.Unë patjetër do të vazhdoj të punoj me ta.

  >>Më shumë
  Randy Brown

  Randy Brown

  shtet i bashkuar

  Menaxher i zinxhirit të furnizimit

Blog
Shiko më shumë
FAQ
1. A ofroni pjesë origjinale të markës, si TE, AMP, KET, Molex, JST, Yazaki, APTIV, etj?

Po, ne ofrojmë të dyja këto pjesë origjinale dhe marka kineze.Dhe ne kemi inventar të madh për këto pjesë të markave origjinale.Nëse keni nevojë për to urgjentisht, ju lutemi na kontaktoni.

2. A shfaqen të gjitha produktet tuaja në faqen e internetit?

Jo, ato nuk janë të gjitha produktet tona.Ju lutemi na kontaktoni nëse nuk gjeni atë që ju nevojitet nga faqja jonë e internetit.

3. Si mund të më ndihmoni të gjej lidhësit, terminalet ose vulat e sakta Nr. nëse nuk e di numrin e pjesëve të tyre?

E kuptoj që është e vështirë të konfirmosh pjesët e sakta për këto lidhëse të vogla, terminale ose vula teli.Megjithatë, ne mund t'ju ndihmojmë sipas informacionit tuaj bazë të teknikut.Thjesht na dërgoni fotot tuaja, të tjerat na lini neve.

4. A mund ta përballoni plotësisht projektin duke përfshirë të gjitha materialet?

Po, ne mundemi dhe tashmë kemi pasur sukses në disa projekte të ndryshme.Ofrojmë të gjithë Konektorët, Terminalet, Guarnicionet e Telit, Shiritat, Lidhjet dhe kapëset e trupit, Kutitë e siguresave, Tubat e valëzuar, tuba PVC, etj.

Lini Mesazhin Tuaj